fotogalerie BlaMajKo 2018-2022

28.11.2020 jsme uspořádali čtyřhodinové online vysílání z naší zkušebny: CECILSKÁ ZÁBAVA online. V pásmu si poslechnete cca 20 našich songů, vkládané fotky a vtipná videa z dalších našich akcí. Na celý záznam se můžete podívat na YOUTUBE.

P. Janišová, z emailu po plese ve Velkém Újezdě: "Byli jste skvělí, ohlasy jsou parádní a ve srovnání s kapelami z jiných plesů jste podle našich známých vyhráli. Bezvadně se na vás řádilo."

organizátorkaVeronika Zelová po Setkání seniorů v Doloplazích: "My jsme si to užili. Dokonce jsme se dočkali i poděkování v rádiu od našich seniorů. Moc děkujeme vaší kapele za skvělou zábavu."

Vlaďka Šímová po oslavě svých kulatin: "Ještě jednou děkuji Vám i Vašim kolegům - muzikantům za sobotní výkon :) Moc jste se všem líbili 🤗"

 Plný zvuk nabídneme i v akustické sestavě bez mikrofonů a reproduktorů, jak se můžete přesvědčit na následujícícm videu z Noci pivních speciálů, prosinec 2018, na hustopečském zámku:

 Několikrát se mihneme také v sestřihu z této akce. Organizátor nám pak napsal: "Noc pivních speciálů s kapelou BlaMajKo = maximální zážitek, skvělá piva i zábava."

H. Drozdová, pořadatelka: "Jste prostě úžasní!!! Ohromný rozsah repertoáru, cokoliv na přání není problém.... Hoši, jen tak dál :)"

 Ohlas z Facebookové stránky 1. Farního plesu v Paršovicích: "Bylo super, že jste hráli stále, dokud bylo pro koho a kvalita neklesala po celou dobu plesu! ;-)"

 Milé záběry naší akustické sestavy nabídne také videopozvánka na Noc pivních speciálů ročník 2019.

 

© Copyright kapela BlaMajKo